Вступ до школи

Комплектування школи-інтернату комунальної форми власності вихованцями здійснюється міським відділом освіти та рішенням міського виконкому.

Директор школи-інтернату № 1 на підставі рішення виконавчої влади та направлення органу управління освіти, наказом по школі зараховує дітей та підлітків при наявності таких документів:

-    заява батьків або осіб, які їх замінюють;
-    копія свідоцтва про народження дитини;
-    особова справа (витяг з особової справи), документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до першого класу);
-    витяг з історії розвитку дитини (ф. 112/о) з даними про результати аналізів;
-    копії форми 063/о про профілактичні щеплення;
-    довідка дільничного лікаря про відсутність захворювань у будинку, де проживає дитина (дійсна протягом 3 днів);
-    довідка про стан матеріального забезпечення сім'ї для всіх дітей при зарахуванні до школи-інтернату та для дітей із малозабезпечених сімей.